9 grudnia 2017

Wyróżnienie Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego dla naszej Kancelarii za blog „Kolej na prawo”

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Prezes Urzędu Transportu Kolejowego przyznał nam wyróżnienie w niezwykle prestiżowym konkursie „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym” za prowadzony przez nas blog „Kolej na prawo”. W konkusie brały udział podmioty promujące bezpieczeństwo na kolei. Jest to pierwsze takie wyróżnienie dla kancelarii prawniczej w historii konkursu.

Prezes Urzędu Transportu Kolejowego przyznał DW LEGAL Duda Wasilewska Adwokaci sp.p. wyróżnienie w kategorii „Edukacja – czynnik ludzki” za prowadzony przez nas blog „Kolej na prawo”. Oprócz naszej Kancelarii wyróżnienie w konkursie otrzymały takie podmioty jak PKP Polskie Linie Kolejowe, PKP Cargo i PKP Energetyka, Fundacja Grupy PKP, Kolprem i Neel, a nagrody Pol-Miedź Trans, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Wydział Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej wraz z Panem Marcinem Łachajczykiem, Track Tec i Infra SILESIA.

Wyróżnienie otrzymał również maszynista Pan Janusz Wyżlic, który kilka miesięcy temu dzięki błyskawicznej reakcji zapobiegł katastrofie kolejowej i uratował pasażerów (gdy na tory tuż przed jadącym z prędkością 100 km/h pociągiem spadły elementy rozbieranego wiaduktu kolejowego).

Jesteśmy dumni, że mieliśmy zaszczyt uzyskać wyróżnienie w tak doborowym towarzystwie i wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z Gali zamieszczoną na stronie Urzędu Transportu Kolejowego:

https://www.utk.gov.pl/pl/aktualnosci/13725,Nagrody-dla-promujacych-bezpieczenstwo-na-kolei.html